Главного юриста НБУ отправляют в ссылку в ФГВФЛ

18.08.2015
Главного юриста НБУ отправляют в ссылку в ФГВФЛ

Із 19 серпня директор Юридичного департаменту НБУ Віктор Новіков розпочне роботу на новій посаді – заступника директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, повідомляє прес-служба НБУ.

Як запевняють у Нацбанку, таке рішення зумовлене необхідністю «якісно посилити керівний склад Фонду, ураховуючи останні законодавчі зміни в його статусі».

Так, Законом України 'Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку)' суттєво посилено інституційну спроможність Фонду, що передбачає створення в його структурі консолідованого офісу з продажу активів неплатоспроможних банків. Це потребуватиме значних змін у структурі Фонду. Призначення Віктора Новікова на посаду заступника директора-розпорядника Фонду – один із перших кроків у цьому напрямі.

Читайте также: Против фабрики Roshen возбужден иск

'Ми дуже давно і плідно працювали над тим, щоб на законодавчому рівні було посилено інституційну спроможність Фонду. Нині, коли Фонд фактично отримав новий статус, перед ним постали серйозні виклики. Сподіваюся, мій вклад у роботу Фонду на новій посаді допоможе реалізувати пріоритетні завдання, спрямовані на якісно нову трансформацію цієї державної інституції', – прокоментував своє призначення Віктор Новіков.

Голова Національного банку Валерія Гонтарева висловила впевненість, що фахові знання та досвід Віктора Новікова принесуть велику користь Фонду. Вона щиро подякувала йому за сумлінну багаторічну працю на благо банківської системи. 'За рік нашої спільної роботи вдалося втілити в життя низку законодавчих ініціатив, спрямованих на ефективне реформування вітчизняного фінансового сектору, що було б неможливим без консолідованих дій Юридичного департаменту та особисто Віктора Новікова. Переконана, що і в подальшому наша співпраця приноситиме вагомі результати', – сказала Голова Національного банку України.

'Ми вітаємо призначення Віктора Новікова і впевнені, що його досвід і фахові юридичні знання допоможуть ефективній реалізації завдань Фонду в умовах значного розширення повноважень щодо виведення неплатоспроможних банків з ринку. Віктор Володимирович добре знайомий з нашою діяльністю, оскільки був членом Адміністративної ради Фонду і брав активну участь у розробці багатьох законопроектів, спрямованих на вдосконалення системи гарантування вкладів', – зазначив директор-розпорядник Фонду Костянтин Ворушилін.

Віктор Новіков очолював Юридичний департамент та входив до складу Правління Національного банку України з листопада 2009 року. З березня 1997 року працював у центральному апараті Національного банку України – начальником відділу, заступником начальника управління, заступником директора Юридичного департаменту, з 1994 року – начальником юридичного відділу Запорізького обласного управління Національного банку України.




Вы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.
 

Архитектура

Дизайн интерьеров

Стройматериалы

 

Парки мира

  • Букский каньон

    Стоит посмотреть, потому что:
    - он входит в сотню самых красивых мест Украины и занимает второе место в рейтинге «Семь чудес Черкасщины»
    - это уникальный маленький фьорд на территории нашей страны
    - здесь находятся живописные руины водяной мельницы конца XIX века и одной из первых украинских ГЭС

  • Шотландия. Дрюммонд

    В глубинке Шотландии, в горах, покрытых многовековыми деревьями, затерялось старинное поместье Дрюммонд. Цель моего путешествия – сад поместья. Дорога радует глаз и волнует предчувствием неизведанного и прекрасного...

  • Германия. Баден-Баден и Бойтиг. Розы на курорте

    Заслуживает внимания, потому что:
    - это розарий в курортном парке и конкурс на горе Бойтинг;
    - удостоен звания «Сад мастерства»;
    - имеет филиал – конкурсный розарий, где регулярно проходит конкурс «Золотая роза Баден-Бадена».

  • Франция. Орлеан. Розарий Жана Дюпона

    Заслуживает внимания, потому что:
    - это классический пример современного музея старых сортов роз;
    - расположен в «Розовой столице»;
    - демонстрирует, что достоянием города могут быть как памятники архитектуры, так и розы.

  • Вода в японском саду. Часть 1. Символизм и реализм

    Японские сады глубоко символичны. В них в стремлении к совершенству слились воедино восточная культура, история и религия японского народа и красота природы.

  • Круглый двор

    Стоит посмотреть, потому что:
    - это уникальное по своей архитектуре оборонное сооружение середины XVІІІ ст.
    - здесь есть Аллея влюбленных, выполненная в регулярном стиле
    - здесь Петр Ильич Чайковский написал увертюру «Гроза»